Aanvragen

Regionale projecten
Aanvragen voor steunverlening voor regionale projecten kunnen rechtstreeks worden ingediend bij de secretaris van het DeltaPORT Donatiefonds, dhr. Bas Janssen, Postbus 54200, 3008 JE Rotterdam, telefoonnummer 010-4020328 of e-mail info@deltaportdonatiefonds.nl. U kunt hiervoor dit webformulier gebruiken.

Lokale projecten
Het verzoek voor een donatie voor een lokaal project moet worden ingediend bij de secretaris van een lokale adviescommissie. Zij treden op als brievenbus, beoordelen en handelen de aanvragen af.

Het verzoek moet duidelijk onderbouwd en goed gedocumenteerd zijn en vergezeld gaan van:

  • Een beschrijving van het doel/project waaruit opgemaakt kan worden dat het aan de criteria voldoet,
  • Een overzicht van de financiële positie van de aanvrager, In het verzoek dient een indicatie te worden gegeven van het aantal personen aan wie de donatie ten goede komt (het bereik).
  • In het verzoek dient tevens een indicatie te worden gegeven van de mate van zelfwerkzaamheid van de aanvragende organisatie bij de realisatie van het doel/project. Hierbij is naast de daadwerkelijke uitvoering van werkzaamheden tevens fondsenwerving, organisatie van sponsoracties en dergelijke inbegrepen.
  • Een begroting van het doel/project met overzicht van andere subsidie/sponsor bijdragen,
  • Naam, adres, rekeningnummer met tenaamstelling van de aanvrager.

Secretariaten lokale adviescommissies:

Albrandswaard
p/a Postbus 1000, 3160 GA  RHOON
E-mail: Albrandswaard@deltaportdonatiefonds.nl

Barendrecht
p/a Postbus 501, 2990 EA  BARENDRECHT
E-mail: Barendrecht@deltaportdonatiefonds.nl

Bernisse 
p/a Vlasstraat 18, 3214 AW ZUIDLAND
E-mail: Bernisse@deltaportdonatiefonds.nl

Brielle
E-mail: Brielle@deltaportdonatiefonds.nl

Charlois
E-mail: Charlois@deltaportdonatiefonds.nl

Delfshaven
p/a Postbus 70012, 3000 KP ROTTERDAM
E-mail: Delfshaven@deltaportdonatiefonds.nl

Feijenoord
E-mail: Feijenoord@deltaportdonatiefonds.nl

Hellevoetsluis 
p/a A. Schweitzerlaan 102, 3223 WG HELLEVOETSLUIS
E-mail: Hellevoetsluis@deltaportdonatiefonds.nl

Hoek van Holland 
Postbus 70012, 3000 KP ROTTERDAM
E-mail: HoekvanHolland@deltaportdonatiefonds.nl

Hoogvliet
p/a Fazant 44, 3191 DB HOOGVLIET
E-mail: Hoogvliet@deltaportdonatiefonds.nl

Maassluis
p/a  Deltaport Donatie Fonds Maassluis,
E-mail: Maassluis@deltaportdonatiefonds.nl

Pernis
p/a Postbus 70012, 3000 KP PERNIS
E-mail: Pernis@deltaportdonatiefonds.nl

Rozenburg
p/a Vinkseweg 17, 3181 HT ROZENBURG
E-mail: Rozenburg@deltaportdonatiefonds.nl

Schiedam
p/a Postbus 1501, 3100 EA  SCHIEDAM
E-mail: Schiedam@deltaportdonatiefonds.nl

Spijkenisse
p/a Deltalinqs, Postbus 54200, 3008 JE ROTTERDAM
Angelique Wijnands (DPD)
E-mail: Spijkenisse@deltaportdonatiefonds.nl

Vlaardingen

p/a Dienst Welzijn, Postbus 1006, 3130 EG VLAARDINGEN
E-mail: Vlaardingen@deltaportdonatiefonds.nl

Westvoorne
E-mail: Westvoorne@deltaportdonatiefonds.nl

IER